Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Zapraszamy

Zapraszamy miłośników wędkowania i grzybobrania. Wielbicieli rowerów wodnych i kajaków - przez jezioro Lubie przepływa malownicza rzeka Drawa. Szukających relaksu dla ciała i umysłu, proponujemy masaż całego ciała, akupresurę stóp, masaż misami tybetańskimi. Wszystkich ceniocych piękno natury, aktywny wypoczynek, komfort i miłą atmosferę.

Okolica

W okolicy Lubieszewa znajdują się dwa miasta, Drawsko Pomorskie oraz Złocieniec. Pierwsze miasto leży nad rzeką Drawą na Pojezierzu Drawskim i jest oddalone od Pensjonatu o niecałe 14 km. W granicach miasta znajduje się niewielkie jezioro Okra. Natomiast Złocieniec, jest położone 13 km od Drawska Pom. i 11 km od Lubieszewa, nad rzekami Drawą i Wąsawą.

Sport

Pensjonat „Przystań nad Zatoką” ma na swoim terenie wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią, gdzie można pograć w: piłkę nożną, piłkę koszykową, piłkę siatkową, piłkę ręczną, tenisa ziemnego. Umiejscowienie „Przystani" umożliwia uprawianie sportów wodnych, takich jak: wędkarstwo, żeglarstwo. Pojezierze Drawskie jest idealnym miejscem dla ludzi uprawiający sport czy też turystykę aktywną.

Przystań nad Zatoką

Pensjonat Agroturystyczny "Przystań nad Zatoką" położony jest w malowniczym miejscu Pojezierza Drawskiego, wśród pól i lasów nad jeziorem Lubie (pow. 1439ha), poza zwartą zabudową wsi na wzgórzu, z którego rozciąga się piękny widok na zatokę jeziora. Położenie naszego obiektu jest szczególnie atrakcyjne dla osób ceniących sobie ciszę i kontakt z naturą oraz aktywny wypoczynek. Posesja pensjonatu położona jest na powierzchni 6 ha. Posiadamy własny parking dla samochodów gości, profesjonalny kort tenisowy, boisko do kosza i siatkówki oraz prywatną plażę.